Dhr. Nick Hublau (Fleet ambassador bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.64.
nick.hublau@hedin.be
Talen: Engels, Frans, Nederlands
Mevr. Patricia Michiels (Onthaal)

Tel.: 09/250.05.41.
patricia.michiels@hedin.be
Dhr. Sebastiaan Van de Velde (Sales Consultant Certified)

Tel.: 09/218.86.63.
sebastiaan.vandevelde@hedinautomotive.be
Talen: Nederlands
Dhr. Peter Vanstichel (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.80.
peter.vanstichel@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Dimitri Gelas (Service Advisor smart, personen- & bestelwagens)

Tel.: 09/242.41.53.
dimitri.gelas@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Davy Huyghe (Service Advisor)

Tel.: 09/24.24.113.
davy.huyghe@hedin.be
Dhr. Loïc Staessens (Verkoop bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/24.24.160.
loic.staessens@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Christof Catteeuw (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/24.24.109.
christof.catteeuw@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Gaetan Vandoorne (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.90.
gaetan.vandoorne@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Lieven Danneels (Vertegenwoordiger bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.67.
lieven.danneels@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Frederic Roedsens (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/24.24.160.
frederic.roedsens@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Ludwig Vereecken (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/250.05.73.
ludwig.vereecken@hedin.be
Dhr. Stefaan Taildeman (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/250.05.72.
stefaan.taildeman@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Tim Everaerd (Vertegenwoordiger personenwagens)

Tel.: 09/24.24.167.
tim.everaerd@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Didier Watté (Vertegenwoordiger smart)

Tel.: 09/24.24.132.
didier.watte@hedin.be
Talen: Nederlands
Mevr. Veronique Boens (Vertegenwoordigster fleetwagens)

Tel.: 09/24.24.168.
veronique.boens@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Martin De Winne (Service Advisor toonbankverkoop bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.23
martin.dewinne@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Kris Verhavert (Vertegenwoordiger personen- & bestelwagens, monovolumes en tweedehandswagens)

Tel.: 09/377.71.90.
kris.verhavert@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Jay Ly (Handelsafgevaardigde bestelwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.71.
jay.ly@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Joost Temmerman (Aankoper Certified)

Tel.: 09/218.86.61.
joost.temmerman@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Bram Heynderickx (Sales Consultant Certified)

Tel.: 09/218.86.67.
bram.heynderickx@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Nicolas Verlyen (Sales Consultant Certified)

Tel.: 09/218.86.62.
nicolas.verlyen@hedinautomotive.be
Talen: Nederlands
Geert Pots
Dhr. Geert Pots (Verkoper trucks)

Tel.: 09/250.05.65.
geert.pots@hedin.be
Talen: Engels, Frans, Nederlands
Dhr. Bart Jacobs (Product Expert)

Tel.: 09/24.24.163.
bart.jacobs@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Ricardo Thienpont (Product Expert)

Tel.: 09/250.05.69.
ricardo.thienpont@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Antony Demeulemeester (Service Advisor personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.51.
antony.demeulemeester@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Marc Battal (Service Advisor personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.52.
marc.battal@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Kevin D'heer (Service Advisor smart, personen- & bestelwagens)

Tel.: 09/24.24.153.
kevin.dheer@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Peter De Croock (Werkplaatsoverste personenwagens & monovolumes)

Tel.: 09/250.05.59.
peter.decroock@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Bart van Speybroeck (Brigadier atelier vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.75.
bart.vanspeybroeck@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Hans Schelstraete (Magazijnverantwoordelijke)

Tel.: 09/250.05.29.
hans.schelstraete@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Rudy Troch (Magazijnverantwoordelijke)

Tel.: 09/24.24.121.
rudy.troch@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Jean-Pierre Gavel (Receptionist toonbankverkoop personenwagens)

Tel.: 09/250.05.21.
jean-pierre.gavel@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Bernard Ankersmit (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.53.
bernard.ankersmit@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Stany Smeets (Service Advisor bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.57.
stany.smeets@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Dimitri Eggermont (Werkplaatsoverste personen- en bestelwagens)

Tel.: 09/24.24.159.
dimitri.eggermont@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Pascal Van Melkebeke (Financieel & administratief manager)

Tel.: 09/250.05.39.
pascal.vanmelkebeke@hedin.be
Dhr. Patrick Danneels (Werkplaatsoverste bestel- & vrachtwagens)

Tel.: 09/250.05.74.
patrick.danneels@hedin.be
Talen: Nederlands
Mevr. Lutgarde De Moor (Leveranciersboekhouding)

Tel.: 09/250.05.33.
lutgarde.demoor@hedin.be
Talen: Nederlands
Mevr. Siân Webber (Leveranciersboekhouding)

Tel.: 09/250.05.34.
sian.webber@hedin.be
Talen: Nederlands
Mevr. An Schiettecat (Personeelsdienst)

Tel.: 09/250.05.32.
an.schiettecat@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Giovanni Vergucht (Aftersales manager)

Tel.: 09/24.24.147.
giovanni.vergucht@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Henrik Lessèl (Chief executive officer)


henrik.lessel@hedin.be
Talen: Engels
Dhr. Allan Stich (Chief financial officer)


allan.stich@hedin.be
Talen: Engels, Nederlands
Dhr. Patrick Roelant (Coördinator Mercedes-Benz Certified)

Tel.: 09/250.05.68.
patrick.roelant@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Marc Depreitere (Gedelegeerd Bestuurder)

Tel.: 09/250.05.00.
marc.depreitere@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Niels Bettesone (Junior Marketing Officer)

Tel.: 09/250.05.20.
niels.bettesone@hedin.be
Talen: Nederlands
Mevr. Valerie De la Rivière (Management assistant)

Tel.: 09/250.05.02.
valerie.delariviere@hedin.be
Mevr. Veronique Vande Velde (Marketing manager)

Tel.: 09/250.05.22.
veronique.vandevelde@hedin.be
Talen: Nederlands
Dhr. Hugo Ferreira (Parts manager)


hugo.ferreira@hedin.be
Talen: Engels
Dhr. Lieven Tondeleir (Sales manager)

Tel.: 09/24.24.110.
lieven.tondeleir@hedin.be
Talen: Nederlands